Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Дніпро (Дніпропетровськ), Україна

Квартири подобово Дніпро (Дніпропетровськ)

Оренда квартири без посередників в Дніпропетровську на Kvartirkov

Будучи великим промисловим, економічним, науковим, політичним і діловим центром України з населенням більше мільйона чоловік, Дніпропетровськ залишається мальовничим куточком, традиційно привертає туристів зі всієї України та з-за кордону. Саме тут, на дніпропетровському «Південмаші» - підприємстві з багатющою історією і традиціями - створюються унікальні двигуни для ракет, що підкорюють простори всесвіту.

Історія і сучасність

Розкинувшись по обидва боки Дніпра і будучи найбільшим залізничним і транспортним вузлом країни, Дніпропетровськ фактично сполучає лівобережну і правобережну Україну. Гордість і головна визначна пам'ятка міста - річка Дніпро і все, що з нею пов'язано. Найдовша в Європі Дніпропетровська набережна простяглася на 23 км.

Овіяний легендами Монастирський острів вперше згадується в працях єпископа Феодосія в 1880 р Своєю назвою острів зобов'язаний закладеному на ньому в 9 столітті візантійського монастиря. Сьогодні острів, куди можна дістатися по мосту або річковим транспортом, - улюблене місце відпочинку туристів і городян. На острові є упорядкований пляж і парк відпочинку, чарівні зелені куточки, що є сусідами з узбережжям і всі умови для прекрасної риболовлі, засмаги, відпочинку компанією.

Саме в Дніпропетровську зібрана найбільша в Україні колекція скіфських «баб», яка налічує близько 80 статуй. Деяким чудово зберігся статуям давно виповнилося 5 тисяч років. Нинішньої візитною карткою Дніпропетровська, за версією журналу Корреспондент, вважається відреставрована хоральна синагога «Золота Роза». Центральна вулиця Дніпропетровська - проспект ім. Карла Маркса.

Де оселитися?

Якщо з визначними пам'ятками на будь-який смак в Дніпропетровську ніяких проблем немає, то з поселенням на короткий час справа йде значно складніше. Квартири, будинки, апартаменти міні-готелів і просто кімнати здаються посередниками подобово за завищеними цінами, причому знайти гідне житло подобово в розпал сезону відпусток далеко не завжди так просто. Альтернативний, найвигідніший і безпечний варіант поселення - оренда квартир без посередників, яку пропонує портал Kvartirkov.

Всі умови для комфортного оренди

Причина, по якій вам знадобилася оренда квартир подобово, може бути будь-хто. Завдання нашого порталу - надати для вас достовірну інформацію і створити всі умови для комфортної, вигідною та безпечною оренди.

На абсолютно безкоштовній основі ми надаємо для вас інформацію про готових до здачі об'єктах оренди в Дніпропетровську за цінами господарів. Телефони власників нерухомості представлені на сторінках з описом об'єктів. При цьому обов'язкова умова публікації оголошення на сайті Kvartirkov - достовірність інформації, включаючи опис, фото, розташування об'єкта та його вартість.

Як спростити пошук квартири

Перше, з чого ми рекомендуємо почати пошук цікавить вас об'єкта оренди, - це визначитися зі своїми вимогами, можливостями і побажаннями. Залежно від них, ви зможете налаштувати параметри пошуку:

  • за кількістю кімнат;
  • за ціною;
  • за типом об'єкта (квартира, кімната, будинок, міні-готель);
  • по розташуванню;
  • по безлічі додаткових параметрів.

Після налаштування фільтрів вам будуть представлені об'єкти оренди, що відповідають вашим перевагам. Уважно ознайомтеся з описом квартири, розгляньте фото, особливу увагу зверніть на умови здачі (час заїзду, умови і способи оплати послуги, мінімальний час заїзду та ін.).

Якщо всі параметри відповідають вашим побажанням - виходьте на зв'язок з власником квартири і обговорюйте подробиці заїзду. Як свідчать відгуки наших постійних клієнтів, популярність послуги оренди апартаментів без посередників в Дніпропетровську, Харкові, Запоріжжі, Одесі та інших найбільших містах України зростає з кожним роком. Саме тому ми рекомендуємо подбати про житло заздалегідь, обумовивши з господарем дату і умови заїзду за тиждень-два.

Kvartirkov - портал зручною оренди.