Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Судак, Україна

Квартири подобово Судак

Оренда квартири без посередників в Судаку на Kvartirkov

Судакський район об'єднав на своїй території кілька населених пунктів, розташованих в гірській і прибережній зонах Південно-Східного узбережжя Криму і ділянки узбережжя від Коктебеля до Привітного. Самобутні пейзажі, гідні пензля талановитого художника, велика кількість пам'яток, історичних і культурних пам'яток, прекрасно розвинена інфраструктура розваг здобула курортам цього району заслужену популярність.

Відпочинок в Судаку

Завдяки відчутною різницею в ціні послуг і кухні в порівнянні з тією ж Ялтою, Судак давно облюбували відпочиваючі із середнім рівнем достатку - молоді сім'ї, студенти і просто бажаючі заощадити. Немов магнітом притягує Судак любителів археологічних розкопок і творчих натур - художників, поетів, письменників, відомих режисерів.

Величезну історичну і наукову цінність представляють собою знайдений в околицях Судака залишки поселень часів Кам'яного віку. На плоскогір'ях Караул-Оба і мисі Меганом, що в Капельской долині, був виявлений культурний шар, що відноситься до 2 століття до н. е. (бронзовий вік).

Заснували місто племена Сугдею, що побудували згодом на його території в 212 році величну фортецю «Сугдею». За не менш популярною версією, історію Судака почали племена аланів, що з'явилися тут у 2-3 н. е.

На місці Сугдеі дещо пізніше генуезцями була зведена фортифікаційна цитадель - один з найграндіозніших пам'ятників тих часів, які перебувають в Судакському районі. Подальший розвиток Судака найбезпосереднішим чином пов'язане з найближчими сусідами міста - Феодосією і Алуштою і низкою завойовників і визволителів, в числі яких опинилися італійці, греки, турки, монголо-татари, росіяни.

Чим цікавий місто

Долина Судака - колиска кримського виноробства. Дуже багатьом в своєму розвитку галузь зобов'язана князю Потьомкіну, що зумів здійснити свої грандіозні задуми по перетворенню цих земель в квітучий сад. Сюди з Європи доставлялися найкращі сорти виноградних лоз, в достатку висаджувалися найкращі сорти кущів інжиру, ліщини, лимонного, шовковичного і мигдалевого дерева. Так формувалася культура вин Криму, знаменитих сьогодні на весь світ.

Проблема проживання на такому популярному курорті, як Судак, завжди стояла досить гостро. Скористатися перевагами відносно недорого відпочинку подобово бажають багато, в той час як число об'єктів оренди, доступних до здачі в приватному фонді та готельному секторі, досить обмежена. Доступні пропозиції, як правило, виходять від посередників самого різного масштабу і рівня професіоналізму.

Тут бажаючих зняти квартиру з великим ступенем ймовірності чекають можливі проблеми і підводні камені, і, в переважній більшості випадків, невиправдано завищені ціни.

Оренда житла від господаря

Альтернативний варіант оренди пропонує портал Kvartirkov. На сторінках нашого сайту публікуються оголошення від безпосередніх власників кімнат, квартир, апартаментів міні-готелів, приватних будинків, зацікавлених в прямому спілкуванні з орендарем. Телефони для зв'язку з господарем нерухомості знаходяться у вільному доступі на сторінці з описом об'єкта.

Вся без винятку інформація, представлена ​​на порталі (включаючи фото і опис) перевіряється, що виключає можливість обману наших відвідувачів, також вкрай зацікавлених в оренді квартир без посередників.

Для полегшення пошуку відповідного об'єкта в Судаку, Балаклаві, Феодосії, Приморському або Ялті ми пропонуємо скористатися зручною системою пошуку, відрегулювати його параметри:

  • по влаштовує вас ціною об'єкта;
  • розташуванню об'єкта на карті міста;
  • кількості кімнат;
  • типу нерухомості;
  • за додатковими опціями комфорту.

При виникненні питань прохання звертатися до консультантів порталу.

Kvartirkov - доступна оренда від власників житла.