Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Сімферополь, Україна

Квартири подобово Сімферополь

Оренда квартири без посередників в Сімферополі на Kvartirkov

Сімферополь - столиця Кримського півострова, його культурний, туристичний, ділової та науковий центр. Переважна більшість наших співвітчизників сприймають Сімферополь як чудовий красивий південне місто з привітними жителями і всіма умовами для відпочинку на будь-який смак. Але Сімферополь - не тільки природна перлина і популярний курорт. Тут, на відносно невеликій території, дивним чином було зібрано багато пам'яток, багато з яких справді унікальні.

Пам `ятки міста

Найдавніша печера Еміне-Баїр-Хосар - дивовижний природний феномен європейського і світового значення. Розташована в одному з наймальовничіших схилів гори Чатир-Даг, печера об'єднує безліч природним чином сформованих залів і галерей, розташованих на площі понад 1500 кв. м. Стіни і дивовижні нарости на стелях утворені кольоровими кристалами кальциту, які називали «печерними квітами». Знайдені тут прекрасно збереглися останки представників найдавнішої фауни можна побачити в підземному музеї палеонтології прямо на території печери.

Одне з найбільш відвідуваних місць Сімферополя - заснований в 1965 році зоологічний музей, розташований в будівлі Таврійського національного університету. У будівлі музею зібрана унікальна колекція з 3700 оригінальних експонатів птахів, ссавців, плазунів, риб, земноводних інших тварин.

До видатних архітектурних пам'ятників Сімферополя, поза всяким сумнівом, належить мечеть Кебір-Джамі. Побудована в 1508 році, мечеть є найстарішим будівлею міста. Вивчення археологічних знахідок привели вчених до висновку, що колись тут існувала імперія, за масштабами і величі не поступається Римської.

Парк кованих фігур, будинок графа Воронцова, будівлю Російського драматичного театру і безліч інших унікальних архітектурних пам'яток Сімферополя - обов'язкова частина культурної програми приїжджають сюди туристів.

Перше, з чим стикаються приїжджають до Сімферополя на кілька днів - необхідність оренди житла. Пропозицій на ринку оренди квартир подобово безліч. Зняти квартиру, як правило, пропонують посередники - приватні маклери і агентства, що призводить до значного зростання вартості оренди. Як свідчать відгуки гостей нашого порталу, випадки обману довірливих приїжджають на цьому прибутковому ринку - звичайне явище.

Вихід з цієї досить непростій ситуації пропонує портал оренди квартир без посередників Kvartirkov. На сторінках нашого сайту публікуються тільки оголошення безпосередніх власників кімнат, квартир, будинків, апартаментів міні-готелів, які бажають здати нерухомість подобово безпосередньо. Телефони господарів доступні на сторінках з описом об'єктів.

Інформація на фото і в описі, представлена ​​на сторінках нашого сайту, перевіряється і повністю відповідає дійсності. Для полегшення і прискорення пошуку відповідного житла в Сімферополі, Ялті, Алушті, Одесі та інших містах ми пропонуємо скористатися зручними настройками за ключовими параметрами:

  • за ціною;
  • за кількістю кімнат;
  • за типом орендованої нерухомості;
  • по розташуванню (району);
  • по найважливішим додаткових опцій комфорту.

При виникненні питань ви можете звернутися до наших фахівців.

Kvartirkov - надійна оренда без посередників.