Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Обухів, Україна

Квартири подобово Обухів

Оренда квартири без посередників в Обухові на Kvartirkov

Обухів - прекрасний маленький місто, що знаходиться в Київській області. Мальовнича природа, чисте повітря і гостинність місцевих жителів залучають в нього багато туристів.

пам'ятки Обухова

Приїхавши в нове місто, будь то Кременчук або Тернопіль, насамперед туристи бажають оглянути визначні пам'ятки. В Обухові є багато дійсно цікавих місць, які можна відвідати.

Обухівський краєзнавчий музей, що знаходиться в одній будівлі з бібліотекою, був споруджений в 1984 році. В одинадцяти залах представлені найцікавіші музейні експозиції. Відвідайте пам'ятник жертвам Голодомору, пам'ятник героям Афганської війни та пам'ятник Андрію Малишко.

Неподалік від Обухова, поблизу музею «Прадавня Аратта-Україна», знаходиться археологічний музей трипільської культури, де можна дізнатися про коріння своїх предків і ознайомитися з культурною спадщиною жителів трипільської культури.

Найвищою точкою на Обухівщині є Дівич-гора, розташована в селі Трипілля. Вона височіє на 186 м над рівнем моря. Гора цікава тим, що колись тут знаходилося слов'янське святилище, пов'язане з культом жінок-породіль. У давнину жінки приходили на гору молитися богів про те, щоб виносити і народити здорову дитину.

Над річкою Стугна височіє гора Остриця, яка в давньоруські часи була одним з опорних пунктів оборони міста Києва, побудованим ще Володимиром Великим. Цікава для відвідування ГЕРМАНІВСЬКА районна гімназія, на території якої знаходиться пам'ятник гетьману І. Виговському. Тут же, в селі німкеня, знаходиться художній музей, в якому представлені роботи місцевих художників.

Як знайти квартиру для подобової оренди в Обухові

Приїжджаючи в нове місто, в першу чергу люди замислюються про те, де можна орендувати житло. На сайті «KVARTIRKOV» представлені різні варіанти житла подобово. У нас можна зняти:

  • кімнату;
  • квартиру;
  • міні-готель;
  • будинок або котедж.

Всі варіанти представлені безпосередньо від господаря без посередників. Кожен варіант супроводжується описом, фото і ціною. Вибираючи подобово квартири на сайті «KVARTIRKOV», ви значно економите час на оренді житла.