Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Бровари, Україна

Квартири подобово Бровари

Оренда квартири без посередників в Броварах на Kvartirkov

Мало хто знає, що перші згадки про Броварах - невеликому містечку, розташованому в безпосередній близькості від української столиці по Чернігівській трасі - відносяться до 1628 році. Основними заняттями селянського поселення, який проживав в той час на території сучасних Броварів, було землеробство, а більш заможна «каста» козаків володіло пивоварнями і виноробними. Ймовірно, саме з тих далеких часів місто, входив до складу Остерського староства, і отримав свою нинішню назву «Бровари», що в перекладі з української означає «пивовари».

За даними перепису 1666 року містечко налічував 46 селянських і 68 козацьких двориків. Сьогодні Бровари - місто в обласному підпорядкуванні, що нараховує на 1 січня 2013 року 98,3 тисячі осіб.

Активний відпочинок в Броварах

Бровари - місто-сателіт Києва - зачаровує своєю чистотою і різноманіттям можливостей відпочинку на будь-який смак. Тим, кому вдається відпочити в Броварах, неодмінно відвідають розважальний комплекс «Термінал» на міській околиці. Комплекс працює цілий рік, пропонуючи відпочиваючим найширші можливості для активного відпочинку. «Родзинкою» розважальної програми «Терміналу» є, звичайно ж, розкішний аквапарк, що працює 365 днів у році.

Крім аквапарку (першого в усій Київській області), «Термінал» готовий запропонувати вам масу популярних розваг - ультрасучасний кінозал з різними ефектами, льодовий каток, боулінг, картинг і багато іншого.

Друге місце в туристичному рейтингу популярності по праву займає мотузковий парк, де любителі гострих відчуттів можуть вибрати для себе маршрут складніше. Найлегші маршрути - «бебі стежки» - орієнтовані на можливості дітей. Все, чого стосується нога чи рука, розгойдується, що створює враження ненадійності. Мета атракціону - подолання обраного маршруту і своїх страхів, що супроводжується отриманням неабиякої порції адреналіну. Насправді така прогулянка не представляє ніякої небезпеки ні для дітей, ні для екстремалів.

Традиційно туристичні шляхи проходять через міський краєзнавчий музей, стрілецький комплекс «Сапсан», пивний ресторан з пивом «Бровархофф» власного виробництва. Лісові масиви, озера і найчистіше повітря - прекрасний привід відпочити в цьому славному місці принаймні кілька днів.

Добове поселення в Броварах

Число охочих зарядитися враженнями в Броварах зростає з настанням сезону літніх відпусток. Зростає і число бажаючих зняти квартиру. Ростуть і ціни на оренду квартир в Броварах, що нагнітаються посередниками. У цих умовах навіть завчасне планування поселення далеко не завжди приносить очікувані результати.

Альтернативний варіант оренди апартаментів без посередників пропонує портал Kvartirkov. Оголошення про здачу своїх об'єктів, представлені на нашому сайті, публікуються від господаря, що дозволяє:

  • значно знизити середні ціни оренди;
  • підтримувати з власником апартаментів оперативний зв'язок;
  • заздалегідь бронювати житло з найвищою ймовірністю його збереження на день заїзду;
  • підбирати варіанти з необхідним рівнем комфорту;
  • отримувати найбільш достовірну інформацію про об'єкт.